آنتی توکس

با مجوز رسمی از اداره کل دامپزشکی کشور

    جاذب قدرتمند و سریع انواع سموم قارچی

دیواره سلولی مخمر : نقش آنتی اکسیدانی داشته و برای تقویت سیستم ایمنی بدن مناسب میباشد .باقابلیت بالا در جذب سم اکراتوکسین و سموم غیر قطبی به ویژه زیرالنون

بنتونیت سدیم : بنتونیت میکرونیزه شده که موجبمبارزه با میکروب های موجود در جیره و دستگاه گوارش حیوان شده و باعث بهبود بازده غذایی و رشد بهتر و  افزایش وزن

زئولیت : جلوگیری و درمان مسمومیتهای قارچی و دارای ظزفیت بالای جذب رطوبت

آنزیم کیتیناز : افزایش ظرفیت جذب سم توسط دیواره سلولی مخمر و کاهش تکثیر کپک در خوراک تحت شرایط انبار

اسید سیلیسیلیک : تخریب سموم قارچی و کاهش رشد کپک ها در خوراک

کربن اکتیو : پیشگیری از مسمومیت های حاد

ویژگی های محصول

  • اهمیت قدرت جذب بالای این محصول : به این دلیل که مایکوتوکسین ها در مدت 30 دقیقه توسط دستگاه گوارش جذب میشوند و بیشترین جذب سموم از طریق قسمت ابتدایی دستگاه گوارش است پس عمل سریع این جاذب سموم قارچی بسیار با اهمیت است.
  • این توکسین بایندر تمایل کمی به جذب ویتامین ها و مواد معدنی و سایر مواد مغذی دارد و همچنین مقاوم در برابر گرما و پایدار در شرایط انبارداری می  باشد.
  • تمایل زیاد به جذب سموم قارچی و ظرفیت بالای اشباع دیواره سلولی مخمر باعث شده تا استفاده از این محصولات در مقادیر پایین هم موثر باشد( کمتر از 1/0 % جیره )  :  برای مثال جوجه های گوشتی که حجم خوراک مصرفی روزانه آنها مهم است مواد افزودنی هرچه حجم کمتری از جیره را بگیرد به صرفه تر است.

مزایای استفاده از محصول

  • جذب سموم قارچی

عملکرد دیواره ی مخمر غنی از گلوكومانان ها و کانی های رسی فرآوری شده با قابلیت جذب بالا و اندازه منافذ اختصاصی به گونه ای است که با جذب انتخابی مایکوتوکسین ها، در مکانسیم جذب مواد معدنی و ویتامین های خوراک اختلالی ایجاد نمی کند.

  • بهبود باروری گله

مانان الیگو ساکارید، بتا 6-1 و بتا 3-1 دی گلوکان های استخراج شده به روش آنزیمی با جذب موثر و تخصصی سم زیرالنون به عنوان یک متابولیت استروژنیک با ساختاری مشابه با استروژن، اثرات منفی حاصل از حضور زیرالنون در خوراک طیور را کاهش داده و باروری را تقویت می کند.

  • تقویت کننده سیستم ایمنی

بتاگلوکان های موجود در دیواره مخمر، با تحریک سیستم ایمنی و افزایش توان گله در مقابله با مایکوتوکسین ها از اتصال پاتوژن ها به دیواره موکوس دستگاه گوارش جلوگیری نموده و موجب بهبود عملکرد کلی گله می شوند.

  • مهار رشد قارچ و کپک

اسیدهای آلی موجود در آنتی توکس با مهار رشد کپک ها و کاهش پتانسیل تولید سموم می توانند از توسعه بیشتر کپک ها و قارچ ها درحین ذخیره و انبارداری خوراک و در نتیجه کاهش کیفیت مواد اولیه جلوگیری نمایند.

  • کاهش باقیمانده سموم قارچی در شیر ، تخم مرغ و گوشت دام و طیور
  • کاهش تلفات گله
  • کاهش تخم مرغ شکسته و کثیف

توکسین بایندر با 50 درصد دیواره سلولی
توکسین بایندر با 10 درصد دیواره سلولی

میزان مصرف محصول بسته به آلودگی 1 تا 3 کیلوگرم در تن خوراک
بهترین زمان مصرف محصولیکسال پس از تولید
نوع بسته بندیکیسه های 20 کیلوگرمی
سبد خرید
پیمایش به بالا