رایاپلاس

____رایاپلاس____

 


مزایای استفاده از رایاپلاس در تغذیه دام:
کاهش میزان جفت ماندگی
کاهش تعداد سلول‌های سوماتیک و کاهش میزان وقوع ورم‌ پستان
 بهبود نرخ باروری
غنی شدن شیر با سلنیوم

 

 

منبع غنی از سلنیوم ارگانیک (سلنیوم آلی) با خلوص 2000 ppm

استفاده از مکمل سلنیوم به ویژه سلنیوم آلی در پرورش دام و طیور می‌تواند بر عملکرد رشد، تولید، تولید مثل و ایمنی، تاثیر بگذارد و از بروز بسیاری از مشکلات و بیماری‌ها جلوگیری کند. عنصر سلنیوم با تحریک تولید آنتی اکسیدان‌ها، موجب کاهش اثرات استرس‌های اکسیداتیو و دیگر تنش های محیطی می‌شود.
کمبود سلنیوم در دام سبب نکروز کبدی، دیستروفی عضلانی، فیبروز پانکراتیک، جفت‌ماندگی، التهاب پستان، کیست‌های تخمدانی و تضعیف شدید سیستم ایمنی بدن می‌شود. از آنجایی که استفاده از شکل معدنی این عنصر مشکلاتی را برای دام و طیور به همراه دارد، استفاده از شکل آلی  سلنیوم راهی نوین برای تامین نیازمندی طیور و دام در این راستا می‌باشد.
سلنیوم در بدن جزئی از ساختار آنزیم گلوتاتیون پراکسیداز است که این آنزیم نقش آنتی‌اکسیدانی را در بدن بر عهده دارد. این ماده با تاثیر بر غشای گلبول‌های قرمز منجر به کنترل بهتر استرس حیوان می‌شود.
رایاپلاس شکل آلی سلنیوم است که در نتیجه تخمیر بیولوژیک سلنیوم غیر‌آلی(معدنی) توسط گونه اختصاصی ساکارومایسس‌سرویزیه تولید می‌شود.
رایاپلاس که شکل آلی سلنیوم می‌باشد، کمتر تحت تاثیر شکمبه قرار گرفته و در نتیجه کمتر به شکل نامحلول تبدیل می‌شود  و جذب بیشتری در بدن دام دارد.

میزان مصرف:

مقدار 150 گرم در هر تن خوراک

رایاپلاس

برای ارتباط با واحد فروش کلیک کنید
سبد خرید
پیمایش به بالا