مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی:

یکی از فعالیت های مهم مجموعه فرتاک در زمینه کشاورزی، ارائه مشاوره تخصصی به کشاورزان و باغ داران است. کشاورزان کم و بیش همیشه با مشکلاتی نظیر کم آبی، آفت، کاهش کشت محصول باغ یا زمین زراعی و … دست و پنجه نرم می کنند.
انتخاب کود مناسب، مشخص کردن زمان کود دهی، مشخص کردن میزان آب مورد نیاز زمین و … نیز از دغدغه های مهم کشاورزان و باغ داران می باشد. سوالات زیر برای کشاورزان و متخصصین این زمینه بسیار آشناست.
کود دهی چه زمانی انجام شود؟
چه کودی برای زمین من مناسب است؟
برای مشکلات زمین از چه محصولی استفاده کنم؟
برای افزایش باروری درخت یا زمین چه کنم؟
چگونه با کم آبی مقابله کنم؟
برای جلوگیری از آفات چه کنم؟
چه سمی ماسب درخت یا زمین من است؟
آیا زمین من برای کاشت آماده است؟
از چه نوع بذری استفاده کنم؟
برای درمان بیماری گیاه چه کنم؟
و …

آزمایشگاه آب و خاک
مشاوره تخصصی مجموعه فرتاک:

برای پاسخ به سوالات رایج کشاورزان و حل مشکلات موجود در کشاورزی، مجموعه فرتاک با به کارگیری مهندسین کشاورزی و انجام تحقیقات و آنالیزهای مورد نیاز توانسته است در کنار به فروش رساندن محصولات کشاورزی، این نیاز را نیز براورده کند. در همین راستا بخش مشاوره مجموعه تلاشگران توسعه سبز فرتاک، زیر مجموعه هلدینگ فرتاک افتتاح شد.
بنابراین می توانید برای مشاوره تخصصی در زمینه کشت انواع گیاهان زراعی مثل گندم، جو، یونجه، کلزا، ترتیکاله، سورگوم، ذرت و… روی ما حساب کنید. مشاوره تخصصی برای محصولات باغی مانند پسته، انار، درختان سردسیری، انگور، زیتون و… نیز اراعه می شود.

ویژگی های منحصر به فرد مشاوره های تخصصی مجموعه فرتاک:

یکی دیگر از بخش های مهم هلدینگ فرتاک بخش آزمایشگاهی آن است. آزمایشگاه خاکشناسی ژرف پژوهان به آزما به مشاوران ما این امکان را می دهد که توصیه های خود را با آنالیز دقیق ارائه دهند. انواع آزمایشات مورد نیاز در کشاورزی مثل آزمایشات آب، خاک، کود شیمیایی، کود آلی و گیاه در این مرکز انجام می شود.

در صورت نیاز برای ارائه مشاوره به شما ابتدا آب، خاک، کود و یا گیاه زمین شما مورد آزمایش قرار می گیرد. سپس توصیه ها و مشاوره های نهایی انجام می گیرند.

دریافت مشاوره تخصصی

برای برقراری ارتباط با ما کلیک کنید
راه های دریافت مشاوره:

دریافت مشاوره به دو صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. در روش مشاوره حضوری می توانید به آدرس موجود در صفحه مراجعه کنید. درصورت نیاز از زمین شما بازدید و از آن نمونه گرفته خواهد شد. سپس مشاوره نهایی و توصیه های لازم ارائه می شوند.
در روش غیر حضوری می توانید با شماره های موجود در صفحه تماس بگیرید و اطلاعات لازم را با مشاوران درمیان بگذارید. در صورت نیاز روش های نمونه گیری به شما آموزش داده خواهد شد و شما می توانید از طریق آدرس پستی آزمایشگاه، نمونه ها را ارسال کنید. پس از انجام آنالیز، مشاوره و توصیه های نهایی بصورت تلفنی و کتبی به شما ارائه خواهد شد.

آدرس فروشگاه کشاورزی: قم – خیابان 75 متری عماریاسر – خیابان شهید قدوسی – نبش کوچه یکم – فروشگاه سم و کود و بذر فرداد کیان فرتاک
آدرس آزمایشگاه خاک شناسی: قم – خیابان 75 متری عماریاسر – خیابان شهید قدوسی – بین کوچه 3 و 5 پلاک 21
شماره تماس فروشگاه کشاورزی:
025-37765875
09907674972
آزمایشگاه خاک شناسی: 09907674973

سبد خرید
پیمایش به بالا