پرسیس وال آبزیان

______پرسیس‌وال آبزیان______

فواید استفاده از پرسیس‌وال در تغذیه آبزیان:
افزایش باکتری‌های مفید   
بهبود پارامترهای عملکردهای رشد و وزن گیری
توسعه پرزهای روده‌ای
بهبود جذب مینرال‌ها(مواد معدنی)
بهبود سیستم ایمنی
بهبود سلامت دستگاه گوارش
حذف پاتوژن‌هایی مانند سالمونلا و ای‌کولای
افزایش میزان پروتئین لاشه آبزیان
مقاومت در برابر حرارت پلت زنی و تولید خوراک اکسترود شده ماهی

مخمر اتولیز شده

عصاره مخمر سرشار از ویتامین، پروتئین و مواد ضروری برای رشد و نمو می‌باشد. وجود ترکیبات نیتروژنی و ویتامین‌ها به علت ویژگی‌های مهم تغذیه‌ای، باعث ارزش بالای عصاره مخمر به عنوان یک منبع غذایی شده اند.
پرسیس‌وال حاوی دیواره سلولی ساکارومایسس‌سرویزیه و لاکتوباسیل‌های گرم مثبت می‌باشد که حاوی نسبت‌های مناسبی از فروکتوالیگوساکاریدها، مانان‌الیگوساکاریدها و بتادی‌گلوکان می‌باشد.
اتصال به مایکوتوکسین‌ها و پاتوژن‌های روده، محدود نمودن کلونیزاسیون، فعال کردن ماکروفاژ‌ها و تحریک رشد باکتری‌های مفید، بهبود پارامتر‌های مورفولوژیک روده، حمایت و تقویت سیستم ایمنی و درنتیجه افزایش هضم و جذب مواد مغذی و بهبود عملکرد دام و طیورو آبزیان، از اثرات استفاده از محصول پرسیس‌وال می‌باشد.

فروکتوالیگوساکارید: به عنوان منبع کربوهیدراتی برای میکروارگانیسم‌های مفید مورد استفاده قرار می‌گیرد و سبب رشد و تکثیر این میکروارگانیسم‌ها در روده طیور می‌شوند.

مانان‌الیگوساکارید: این پلیمر طبیعی جایگزین مطلوبی یرای آنتی‌بیوتیک‌ها می‌باشد و از اجزای اصلی دیواره سلولی مخمر‌ها محسوب می‌گردد. خاصیت باندشدن انتخابی با میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا را داردو از طریق باند شدن با فیمبریای این نوع باکتری‌ها (مانند سالمونلا، اشرشیاکلی و  کلوستردیا) مانع چسبیدن آن‌ها به مخاط روده شده و درنتیجه باعث دفع باکتری‌های مضر از دستگاه گوارش می‌شود. همچنین با تقویت باکتری‌های مفید و افزایش ترشح موسین باکتریایی موجب کاهش چشمگیر باکتری‌های مضر از دستگاه گوارش می‌شود.

یک و سه بتا‌دی‌گلوکان: با داشتن توانایی عبور از سلول‌های روده می‌تواند باعث فعال نمودن ماکروفاژها و درنتیجه باعث افزایش فعالیت فاگوسیتی و تولید سیتوکین‌ها شده و قدرت دفاعی بدن را تقویت نماید.

اینولین: نوعی الیگوساکارید که به عنوان پری‌بیوتیک نقش متعادل کننده الگوی میکروبی دستگاه گوارش را ایفا می‌کنند و فاکتور رشد مناسب برای باکتری‌های لاکتوباسیل و بیفیدوباکتریوم‌ها هستند.

آنالیز تقریبی پرسیس‌وال

ماده خشک

94 درصد

پروتئین خام

42 درصد

چربی

2 درصد

کربوهیدرات

40 درصد

خاکستر

8 درصد

رطوبت

6 درصد

مواد معدنی موجود در پرسیس‌وال

کلسیم

منیزیم

فسفر

پتاسیم

سدیم

گوگرد

پرسیس‌وال

برای ارتباط با واحد فروش کلیک کنید
سبد خرید
پیمایش به بالا